| Product Family | SpeedMax™ XL Anti-Vibe |
|---|---|
| Pitch | .404" |
| Gauge | .122" |
| Drive Links | 79.0 |
| Bar Length | 26" |
| Tail Mount | Q163 |
| Guide Bar Code | SMR |
| Sprocket Nose Tooth Count | 12.0 |
| Product UOM | Each |
|---|---|
| Weight (with Packaging) | 7.03 Lb |
| Net Weight Carton | 0.0 Lb |
Part# 672SLRDQ163
This product is only available through retailers or servicing dealers.
Quick Links:
| Product Family | SpeedMax™ XL Anti-Vibe |
|---|---|
| Pitch | .404" |
| Gauge | .122" |
| Drive Links | 79.0 |
| Bar Length | 26" |
| Tail Mount | Q163 |
| Guide Bar Code | SMR |
| Sprocket Nose Tooth Count | 12.0 |
| Product UOM | Each |
|---|---|
| Weight (with Packaging) | 7.03 Lb |
| Net Weight Carton | 0.0 Lb |